orfeo vino

Aktuální informace Koronavirus

Vážení zákazníci,

Ani v těchto dnech nezahálíme a standardně odesíláme balíčky k vám domů. Omezené nejsou ani osobní odběry vašich objednávek u nás na prodejně v Českých Budějovicích, kde se můžete zastavit od pondělí do pátku od 9:00 do 17:30.

Osobní odběr je možný, ale pouze s možností platbou kartou online (nebo na terminálu), popř. převodem předem.

Prosíme zákazníky, aby k nám na prodejnu chodili pouze se zakrytými ústy a nosem (rouškou, popř. šátkem).

Pro bezpečnější a rychlejší dodání doporučujeme platit online platební kartou nebo bankovním převodem. Chráníte tím sebe i svého dopravce.

Zavedena byla následující opatření

  • Naši zaměstnanci jsou vybaveni ochrannými pomůckami (rouškami, případně respirátory, antibakteriálními gely a jednorázovými rukavicemi) a při manipulaci se zbožím mají povinnost tyto pomůcky používat.
  • Na pracovišti dbáme na zvýšenou hygienu v podobě antibakteriálních prostředků a edukačních nástěnných oznámení. Zaměstnanci byli informováni o způsobech chování, jak minimalizovat rizika nakažení. Zvýšili jsme také frekvenci úklidu pracoviště.
  • Komunikujeme aktivně nejen s našimi zaměstnanci, ale i našimi obchodními partnery a všichni respektují preventivní opatření našich zákazníků.
  • Pracujeme na přípravě možných scénářů v případě zhoršení situace, abychom byli maximálně připraveni.
  • Dodržujeme veškerá doporučení státních orgánů a to i v zahraničí.

Výdejní místa

Jelikož bohužel nedokážeme zajistit irelevantní informace o otevření Výdejních míst, jsme dočasně nuceni zrušit zasílání objednávek na Výdejní místa.

Možnosti plateb

Z důvodů vyhlášení nouzového stavu kvůli pandemii Koronaviru jsme nuceni dle instrukcí přepravní firmy v ČR upozornit zákazníky, aby pokud možno využivali platby kartou online nebo převodem předem, v případě dobírky platbu platební kartou.

Na Slovensku je dočasně zrušena možnost platby na dobírku v hotovosti. Platbu za dobírku při převzetí zásilky je možné provést pouze bezhotovostně, tj. platební kartou. Platba v hotovosti nebude umožněna. Platby jsou nadále možné převodem předem a kartou online přes platební bránu.


Děkujeme za pochopení.

Tým ProdejKavy.cz